My writing 39

2. ledna 2011 v 20:10 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Hezký večer přeju. :)
Jsem v docela dobré náladičce. A to proto, že jsem si dnešek hezky užila. Nějak mě ani netrápí, že musíme zítra do školy. (Ale to přijde.) Dneska přijel drahý. Bylo to moc fájn. Koukali jsme na film, flákali se, poslouchali písničky a ták. Tohle je pro mě ideální den. Navíc se mi konečně po nějaké době zlepšila nálada.

Zítra nás zase bohužel strhne vír školy. Zjišťuju, že většinu věcí nemám, nevím jaký máme rozvrh a tak dále a tak dále. No co, snad se do toho zas časem dostanu. A pokud ne, za měsíc budu mít zase jarní prázdniny. Utíká to. Když sedím ve škole, tvrdím spíš opak, ale jinak..utíká to dost rychle. vždyť já tady mluvím o jarních prázdninách. :) Ať už je zase léto. (Sice ho nesnáším, ale miluju ty dva měsíce flákání se.)

Když tak vzpomínám to volno. Říkám si, že dess bych teda mohla nastavit někdy v tu dobu. Jarní prázdniny má sice každý kraj jinak, ale co už. Design tedy nastavím, až budu mít volno já, což bude asi někdy okolo 12.února. ;)

Teď už mizím dodělat věci do školy, zjistit podle kterého rozvrhu zítra jedem, nachystat si to a koukat na VD. Pak sebou asi unaveně "fláknu" do postele a budu doufat, že hodně rychle usnu, aby to vstávání nebylo tak kruté. Tak se mějte, dobře ten zítřek přežijte a kdyby něco, jsem na Formspringu, takže můžete psát. ;))

Daysy | grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: