Leden 2011

My writing 68

31. ledna 2011 v 20:48 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Dobrý večer.
Tak zase píšu. Právě tu mám rozdělaný design s Avril. Myslím, že bude dobrý, ale asi si nechám dodělávání až na později a přidám ho zítra. x) Zatím tu dávám aspoň takový "náhled" a můžete se těšit.
grafika-daysy.blog.cz
Jinak dnešek utekl celkem rychle. Hlavně ve škole to uběhlo. Celkem pohodička. Odpoledne jsem se stihla ještě na hodinku prospat, i když spáš v takovém polospánku, ale i tak fajn. Přidala jsem něco k Niky, napsala jí a pak dělalala ten dess. Taky dost odpovídám na Formspringu. x)

Dál nemám moc co napsat. Tento týden je celkem bez testů, tak tu snad budu přidávat dost. Navíc mám v pátek volno a i když tu moc asi nebudu, tak to snad pujde a dočkáte se i více z grafiky. x)

Teď se už rozloučím. Zítra teda dodělám ten dess a dám ho sem. Dneska tady budu ještě asi tak do půl 10, možná dýl. Můžete mi teda dál psát, jinak - dobrou noc. ;)

Daysy / grafika-daysy.blog.cz

IM 90

31. ledna 2011 v 16:16 | Daysy |  Quick messages
grafika-daysy.blog.cz / IM
Zdravím Vás.
Tak jsem se konečně vrátila ze školy. Pro ty, kteří si mysleli, žej ne dostanu vysvědčení a přijedu domů - omyl! Jsem tu teda až teď. Pujdu omrknout, jestli je co přidat k Niky a pak uvidím. Večer určtiě napíšu My writing, ale co tady bude mezitím, netuším. Každopádně jsem celé odpoledne online na Formspringu, takže kdyžtak pište tam. ;)

My writing 67

30. ledna 2011 v 21:08 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Dobrý večer.
Dneska ani nemám moc o čem psát. Navíc teď večer lehce nestíhám. Chtěla bych si tak za hodinu jít už lehnout a před tím se ještě mrknout na Skins, ale mám ještě co dělat. Proto jen tak rychle a ne moc dlouze. x)

Tento víkend byl takový...o ničem. Nic jsem nedělala, byla jen doma. Ale ani mi to tolik nevadí. Občas je fajn udělat si jen odpočívací víkend. Zvlášť takhle v zimě. Našla jsem dokonce i něco ke čtění, podívala se na nové filmy a tak. Příští víkend snad bude živější.

O vysvědčení se tu vypisovat nebudu. Už jsem tady o tom mluvila a zůstává to stejné. Akorát mi lehce vadí těch 7 hodin. Jak ráda vzpomínám na to, jak nám i o pololetí na základce první hodinu rozdali ty papírky se známkami a pak jsme hned mohli jet domů. Zítra to bohužel takhle nebude. Jede se normální škola. Ale aspoň máme vysvědčení poslední hodinu místo matiky. To mě těší. :)

Tak..dneska jsem zvládla už i během dne popřidávat novinky o Avril u Niky, taky tam napsat nějaký článek. Navíc jsem udělala blend, oddělovače a design sem, takže myslím, že je toho dost a můžu si zas dát pokoj. Teď už budu jen tak tu hodinku na Formspringu a pujdu si snad lehnout. Mějte se fajn, ozvu se zas zítra, někde mezi učením na úterní test. ;))

Daysy / grafika-daysy.blog.cz

Nedělní dovádění

30. ledna 2011 v 20:28 | Daysy |  Fotky a zážitky
grafika-daysy.blog.cz / Photos
Tak po nějaké době zas přidávám fotky. Nejradši se, jak tak čtu, těšíte na Emi. Je teda zase tu. x) Někdy z ní umírám smíchy. Nejde ani popsat to, co dělá. Její pohledy, její "mau", kterýma jakoby říká "co?!" a podobné blbinky. x) Museli byste vidět. Je dokonalá a dokonale taky umí udržovat náladu i když ani neví jak. x)

Ještě teda něco pro pobavení:
1. Emi leží na posteli a usíná. Spadne. Rozkouká se kolem sebe bez toho aniž by vstala, položí hlavu a spí dál. :)
2. Emi chodí po pokoji a jako obvykle dělá nepořádek. Zvýšeným hlasem jí s úsměvem okřiknu "Nezlob." Přeruší veškerou činnost a podívá se na mě pohledem "já nic". Když se to stalo podruhé, k pohledu přidala i vyčítavé a nechápající "mau?!"

Tady už jsou fotky. Pro zvětšení vždy klikněte na odkaz pod fotkou.
grafika-daysy.blog.cz
(↑ZVĚTŠIT↑)

Oddělovače 08

30. ledna 2011 v 17:18 | Daysy |  Oddělovače
Ještě jsem z nudy udělala nějaké oddělovače. Tvar je vlastní, styly mám stažené z netu. Myslím, že se hodí pro každé pozadí stránky. Co jsem to zkoušela, vypadá to dobře na světlém i tmavém podkladu. Barvy a styly jsou opravdu různé. Zůstává jen tvar.

Oddělovače můžete používat do svých článků, ale neukládejte je pod jiným názvem !!
Nesmíte moji práci vydávat za svoji !!

by: grafika-daysy.blog.cz

Cute spring

30. ledna 2011 v 15:25 | Daysy |  Ostatní (designy)
Nevím co mě to chytlo. Je to nějaké moc...barevné..optimistické. Moc..roztomilé. Wuw, no teda. :D No co, dávám to sem, protože se mi strašně líbí když má nějaký blog něco podobného. Je to takové originální. Použila jsem hlavně vectorové obrázky a to já ráda. x)) Vectorky jsem hledala na googlu a musím se pochválit za první vlastní tvar stránky dělaný perem v PS - moje. Díky layforu za odkaz na "návod".

Tento design je VOLNÝ.
Přečti si PRAVIDLA a můžeš si o dess napsat. (Kontakt)


Náhled

IM 89

30. ledna 2011 v 14:19 | Daysy |  Quick messages
grafika-daysy.blog.cz / IM
Právě jsem si přinesla banánový koláč, zahrabala se pod peřinu, pustila hudbu a chystám se jít udělat nějaký ten design. Pohodičková neděle. Návrhy mi nepřišli, proto si nějaký námět vymysím sama. Uvidím jak to dopadne, snad ne nijak hrozně. x)


(vzkaz? otázka? piš na Formspring!)Sims 2

30. ledna 2011 v 12:04 | Daysy |  Blendy
Tak jsem prozatím z nudy udělala takovou splácaninku nazývanou blendem s nějakými slečnai z the sims 2. Dess budu dělat spíáš až pozděj a taky až budu vědět s čím ho udělat. Pokud máte nápad, pište. x)

by: grafika-daysy.blog.cz

IM 88

30. ledna 2011 v 10:24 | Daysy |  Quick messages
grafika-daysy.blog.cz / IM
Dobré "ránko".
Trošku jsem si přispala. Můžu si to přece dovolit. Dnešek asi taky strávím celý doma, pokud se něco nečekaně nevyskytne. Mohla bych UŽ konečněš udělat nějaký ten design. Budu přemýšlet s čím, ale pokud mi sem napíšete na jaké téma to má být, udělám to na takové. x)


(vzkaz? otázka? piš na Formspring!)
My writing 66

29. ledna 2011 v 21:14 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Tak Vás zdravím.
Dneska jsem přidávala spíš jen takové vykecávky a věci ohledně blogu. Do grafiky se mi nějak nechtělo. Udělala bych ten dess, ale ta objednávka asi nakonec odpadá a nechtělo se mi do volného. Uvidím, jestli nějakou grafiku ještě dneska udělám. Kdyžtak se pokusím aspoň zítra udělat něco menšího. Přidávala jsem taky články k Niky, takže jsem toho už z blogování měla dost.

Z tohoto dne jsem si udělala takovou pohodičku. Řekla jsem si, že ani nepujdu ven. Jeden den prostě budu jen doma a tak to taky bylo. Hezky v teple. Venku už zase pořádně přituhlo, takže mi to ani moc nechybělo. Lehce jsem se nudila, ale to nebylo ani tím, že bych neměla co dělat. Spíš se mi do ničeho nechtělo. No co už. :)

Docela mě poslední dobou překvapuje Formspring. Chodí mi tam čím dál víc dotazů a vzkazů, což mě docela těší. x) Baví mě to tam. Občas se sice musím pousmát nad některými stupidními otázkami, ale jinak je to fajn.

Nevím do kdy tu dneska budu. Uvidím, jak se mi bude chtít spát. Minimálně do jedenácti ale snad jo, takže mě ještě můžete zastihnout. Asi se podívám na nový díl VD a pak na Skins a budu chatovat na qipu. Jako každý večer. x) Tak já se teda loučím. A kdybych už se dnes neozvala - dobrou noc. ;)

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
Nejen vyměněné ikonky: