My writing 27

16. prosince 2010 v 19:31 | Daysy
grafika-daysy.blog.cz
Tak zase zdravím. x)
V poslední době je ten blog spíše o mě než o grafice, že? Je to asi tím, že více než článek o tom, jaký jsem měla den prostě nestíhám. Moc ráda bych stíhala i upravovat a dělat nové věci, ale teď to nejde. Snad od zítřka, protože už budu mít volno. Ale stejně..proč by mělo vadit, že je blog i o mě? Má to tak být. Chci aby to byl blog o mě a o tom co mám ráda, včetně grafiky. Takže komu se to nelíbí, nenutím ho, ale v opačném případě jsem ráda za návštěvnost. :)

Dnes přidám ještě fotky mé kočky Emi, protože pohled na ni je teď pobavující. x) Je prostě úžasná. Někdy dost zlobící, ale vždycky se s ní pobavím. Je fajn tu mít jen tak někoho takového. Kotě s Vámi zůstane vždycky, pokud Vás má rádo. (I když už to pak nebude kotě, ale hezky velká kočka nebo kocour.) Je to skvělé. Však uvidíte sami. ;)

Tento víkend bych snad mohla mít čas, tak doufám, že tu budu moct dát více článků. Na FS jsem měla vzkaz na design s Kristen Stewart, ale nevím jestli to pujde, kdyžtak jsem plánovala aspoň nějaký ten blend. Pokud chcete, abych něco vytvořila na Vaše přání, stačí mi napsat na Formspring. Můžete tam nechávat jakékoliv vzkazy a otázky. (Samozřejmě mažu hlouposti a neodpovídám na moc osobní věci, ale to je snad chytrým osobám jasné.) Když budu mít čas, udělám pro Vás na přání v grafice cokoliv ráda. ;) 

Zatím se loučím, jdu na ty fotky a vy se mějte fajn! ;)

Daysy | grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: