My writing 20

6. prosince 2010 v 20:26 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Tak konečně se našla chvilka, kdy mám klid a můžu napsat.
ve slohovce jsem "tak nějak" popsala a charakterizovala své kotě, anglinu pčepsala, přečetla a nenaučila, věci nachystala a chci spát! Jenže jak to udělat, aby se mi podařilo usnout brzo? No..snad to nějak pujde. Kotěti už se to podařilo. Jak já jí to spaní závidím!

Co napsat dál k dnešku? Trochu nestíháčka. -___- Ve škole nudící a pomalu utíkající, ale doma spíš naopak. Ještě pořád tu sedím, okolo sebe stovky věcí, nepořádek a únava. Jsem docela zvědavá jak po tom zítřku budu fungovat ve středu.

No, dneska jen takhle krátce. Vážně poslední dobou nestíhám. Moc doufám, že od středy (nebo aspoň čtvrtka) už zas budu mít trochu větší klid. A taky, že budu moct udělat a přidat nějaké věci na blog. Náladu na to mám, teď mi chybí zas ten čas.

Už budu končit a za půl hodiny ( a něco?) se asi pokusím usnout. (Kdyžtak ještě tu půlhodinku budu na Formspringu, kdyby něco.) Ráno bych zsapat neměla. :) Tak se tu mějte, zítra se buď ozvu jen ráno a nebo vůbec, takže se nezlobte a myslete na mě, ať se neztratím. x)) Dobrou. ;)


Daysy | grafika-daysy.blog.cz


(připoj se k nám na facebooku)


(klikni, pokud máš nějakou otázku)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: