Prosinec 2010

IM 41

31. prosince 2010 v 15:32 | Daysy |  Quick messages
grafika-daysy.blog.cz
Wuuw, jsem nějak unavená. Ne přímo unavená, ale spíš znuděná tím vysedáváním tu. Celý den jen koukám na filmy, chatuju, hraju a tak. Myslím, že se teď pujdu na chvíli projít, ale ne na moc dlouho. Je tam pěkná kosa! Psát mi můžete pořád na Formspring. Odpovídat budu. Dneska tam bylo dost dotazů, takže při nudě můžete i pročítat. Já teda jdu, online status tu nechám, protože tak za půl hodinky zas budu zpátky. Tak zatím. ;)

PF 2011

31. prosince 2010 v 11:38 | Daysy |  Ostatní (grafika)
grafika-daysy.blog.cz
Tak teda aspoň něco k tomu Novému roku a do nového roku. (pochopili, ti kteří umí velká a malá písmena?) x)) Udělala jsem takové PFko. Je to sice v rubrice grafika, takže by si to někdo se zdrojem na blog dát mohl, ale budu radši když to zůstane spíšjen tu, jako přání pro SB a návštěvníky. x)

Tento blog se bohužel ještě nemůže pochlubit nějakým tím ročkem, ale kdyby to byl ředchozí, za nějaký ten měsíc by slavil už 3 roky. Možná sem chodí ještě pár lidí, kteří mě znají od začátku a chodili na předchozí blog. Aspoň tedy můžu říct - jsem tu s vámi už třetí rok a baví mě to! Doufám, že bude bavit i dál. :) Tak hezký další rok. Ať je lepší!

grafika-daysy.blog.cz

My writing 37

30. prosince 2010 v 19:16 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Tak teď k jinému tématu. x) Nehodlám se dohadovat, když všichni ví, jak to je, takže komenty u předchozího článku uzavírám. ;) Udělějte si vlastní názor. Já se hádat nechci. Jen jsem na to upozornila a to je vše.

Jak jsem psala, odpoledne jsem byla u bábinky. Při cestě zpátky jsem pěkne promrzla, protože jsem čekala asi půl hodiny na bus. -__- Ale po příchodu domů mi zase s kafem a dekou bylo fájn. x)

Až teď mi dochází, že zítra už je vlastně Silvestr. Já nevím. Máte nějaké přáni na něco graficky-silvestrovkého? Jestli jo, klidně napište. Uvidím co mě napadne, ale moc tyhle dny neprožívám. x) Na přání ale udělám cokoliv. Teda alespoň to zkusím. x))

Nějak nemám o čem psát. Asi pujdu hrát zase simíky (sice se mi v té trojce simíci moc nelíbí, ale ostatní věci jsou dost fajn a je to dobré na odreagování) a potom koukat na Upíří deníky. Docela mě v poslední době tyhle dvě věci baví, takže se mi už nestává, že bych na noťásku nevěděla co dělat. Samozřejmě ale nezapomínám na blog! ;)

Zítra se asi pujdu projít. A večer? Nevím. Netuším, co budu dělat. Já nějak neplánuju, takže asi tak. x))

Teď se teda prozatím loučím. Pokud něco přidám, dovíte se o tom samozřejmě na facebooku, kde se můžete přidat do fans. Online budu dneska asi docela dlouho, takže se může stát, že tu ještě něco přibyde. Otázky a vzkazy nechávejte na Formspringu. Budu odpovídat. ;)

Daysy | grafika-daysy.blog.cz

IM 40

30. prosince 2010 v 10:08 | Daysy |  Quick messages
grafika-daysy.blog.cz
Dobré "ráno". No..teda, čekala jsem, že vstanu dřív, ale tak to nebylo a proto na blog asi přidávat nebudu. Mám docela chuť udělat nějaký blend nebo dess a tak, ale nemám moc čas. Uvidím no. Snad si najdu aspoň chvíli na odpovídání na Formspringu. Co nestihnu do odpoledne, odpovím večer. ;)
Mimochodem, jak jsem včera psala o návštěvnosti. Dneska mi blog.cz hlásí, že včera bylo na mém blogu 91 lidí. Fakt mě to těší. x) Díky.

My writing 36 (x_X)

29. prosince 2010 v 22:29 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Ták, konečně jsem se odtrhla od simíků a přecházím na blog. Jak to tak sleduju, poslední dny je návštěvnost parádní. Za včerejšek mi to hlásí 83 lidí, dneska tu vidím zatím 65. Moc děkuju. Je to fajn a potěší to. x) Navíc, netuším co se dnes stalo, ale měla jsem na blogu v jednu dobu online dokonce 20 lidí. Vážně mi jde hned blogování líp, když vidím takový úspěch. x)

Ještě mám něco k designům. Dneska mi psala nějaká holka (pardon, na nick už si nevzpomenu), že chce design. Napsala mi to do komentů, vyjmenovala co a jak chce, napsala blog a heslo. Ne, že bych chtěla urážet, ale...je tohle normální? Jen tak klidně napsat heslo na svůj blog někam do komentů, kde to vidí tolik lidí? To se nebojíš, že ti někdo vleze na blog a zničí ti ho? Já dess udělám ráda, ale o dessy mi pište nejlíp na icq nebo mail (popř. mám i další kontakty). A hlavně si čtěte PRAVIDLA pro dessy a nebuďte tak hloupí, že napíšete své heslo klidně sem před všechny.

Jak jsem už dneska psala v IM, od včerejšího večera jsem tady nebyla. Bylo to vypadlým netem. Zase. Ale myslím, že teď už problémy zas nějakou dobu nebudou. x) Akorát zítra odpoledne tady asi moc nebudu. Jdeme s máti k bábince a pak na večeři, takže nebude čas.

Teď tad ještě chvilku pobudu a pak pujdu spát. Poslední dny chodím tak v jednu, ve dvě v noci a to není moc fajn. Zase to mám celé zpřeházené. Dneska se pokusím jít dřív. Sice mi to moc nepomůže, když brzo bude Silvestr, ale aspoň něco.

Tak se tu mějte, kdyby něco pište na Formsring. Teď budu ještě odpovídat, zítra ráno snad taky a odpolední otázky si vyzvednu večer. ;)

Daysy | grafika-daysy.blog.cz

Oddělovače 03

29. prosince 2010 v 17:18 | Daysy |  Oddělovače
Ještě jsem si vzpomněla, že včera večer jsem z nudy dělala nějaké oddělovače. Jsou jen takové dost jednoduché, ale třeba někoho budou zajímat. Myslím, že hezky budou vypadat spíš na tmavém podkladu, ale používejte je kam chcete. x)

Oddělovače můžete používat do svých článků, ale neukládejte je pod jiným názvem !!
Nesmíte moji práci vydávat za svoji !!

grafika-daysy.blog.cz

IM 39

29. prosince 2010 v 16:49 | Daysy |  Quick messages
grafika-daysy.blog.cz
Brý podvečer. x)
Pardon, že se ozývám až teď, ale od včerejšího večera mi zase vypadl net. x) Teď už je to ok, takže můžu napsat. Sem ale asi nebudu už dneska moc přidávat. Teď píšu jen tak rychle a pujdu hrát sims 3. x) Uvidím, co se mi bude chtít pak. Kdyžtak mi nechávejte vzkazy na Formspringu, online budu. x)

Přání pro blog.cz

28. prosince 2010 v 11:44 | Daysy |  Ostatní (blog)
Jak někteří ví, na mail blog.cz je teď možnost poslat nějaký ten výtvor nebo vánoční přání. Zvládla bych udělat i něco grafického, ale lepší mi přišlo poslat jim TUTO fotku (dávala jsem ji do článku s mýma fotkama dárků) s přáním krásných svátků. x) Jako ostatní už jsem i já se svým přáním na stránce blog.cz na facebooku. Díky za uveřejnění. ;)

grafika-daysy.blog.cz

Wolves

28. prosince 2010 v 0:35 | Daysy |  Blendy
Ano, je po půl 1 v noci a já ještě nespím. Nějak jsem si těma prázdninama zas popřeházela spaní. Ani bych neusnula, kdybych šla dřív. Dělala jsem nějaký blend. Jen tak, protože se mi chtělo. V anketě je na tom docela dobře i fantasy téma, takže je to takové. Nevím, proč mě napadli zrovna vlci. Možná protože jsem s nima našla vhodné obrázky. Ale tak snad se bude blend líbit. x)
Kdo to vážně chcete vidět, zvětšete si to, protože jinak uvidíte malé rozmazané nic.


grafika-daysy.blog.cz

IM 38

27. prosince 2010 v 21:57 | Daysy |  Quick messages
grafika-daysy.blog.cz
Tak jen tak píšu. Nějak se mi zase nic nechce. To je ale lenivá nálada. x) Snad to zítra bude lepší no. Dneska jsem byla celý den doma a to vůbec není fajn. Teď asi dál pujdu koukat na seriál, budu psát na qipu a vy, pokud chcete můžete psát na Formspring. Net už mám ok, takže tady můžu být zas dlouho. x)) Mějte se, ozvu se zas zítra. ;)
Nejen vyměněné ikonky: