Nový začátek

12. listopadu 2010 v 19:35 | Daysy |  Informace o blogu
Takže asi bych mohla napsat nějaký úvodní článek a něco o tomto blogu. Založila jsem ho včera. Normálně bych asi blog jen o grafice neměla, ale donutila mě k tomu jedna věc. Někteří možná ví, že jsem měla a úspěšně s krásnou návštěvností vedla blog avril-lavigne-daysy.blog.cz. Jenže se asi našel někdo, komu se to nelíbilo, a se mi nějakým způsobem na blog dostal (i přes složité heslo) a smazal ho. Poprvé to byl šok, ale začala jsem zase znovu. Ale pak, když se to stalo po druhé jsem se na to už vykašlala. Ten blog jsem měla skoro 3 roky a už byl tak nějak mojí součástí, jenže nemůžu přece pořád dělat dokola to samé a děsit se dne, kdy mi ho zas někdo smaže.

Jenže s blogováním končit nechci. Proto jsem založila tenhle blog, není o Avril, ale protože ráda dělám designy a i na předchozím blogu jsem jich pár měla, bude tento blog o grafice. Baví mě to a jedině tím, že budu pokračovat ve výrobě dessů a ostatních grafických věcí mě dokope k tomu abych se zlepšovala. Snad. x)

Je sice složité začínat nový blog (udělat dess, všechny ty rubriky, rozcestníky a ostatní věci, aby to tu fungovalo), ale já ho udělám. Doufám, že se mi podaří mít zase hezkou návštěvnost a budete sem chodit rádi. Snad se to tu brzo rozjede. :)
grafika-daysy.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: