My writing 09

22. listopadu 2010 v 18:13 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Ahojte. ;)
Dneska jsem tak unavená, že asi nic víc, než tenhle článek a odpovídání na formspringu nebude. Škola byla sice v pohodě. Dneska mi to vlastně docela rychle uběhlo. Jenže to vstávání! S tím ais máme problém každý. Navíc při tom, když usnu tak těsně před půlnocí a vstávat musím před půl 6, abych vše stihla to není už vůbec dobré.

Teď akorát musím ještě udělat pár věcí do školy, naštěstí žádné učení, jen něco na psaní a ták. Potom už jen nechám uschnout vlasy a pujdu si lehnout s nějakým fajn filmem a fajn společností na qipu (icq).

K té fotce mých nových vlasů jsem teď odpovídala na formspringu. Přes týden to moc nejde, kdo by se chtěl foti po příchodu ze školy, při učení nebo po koupeli že? :) Snad to ale do konce týdne zvládnu. Třeba o víkendu. ;)

Budu ráda když napíšete na formspring, pokud něco potřebujete. No fakt se dobře bavím u těch vzkazů, které říkají jak mi na blog nikdo nechodí. :) Říkala jsem snad, že potřebuju hned teď návštěvnost jako na starém blogu. Vždyť tento blog teprve začíná. Návštěvnost je na to v pohodě. Některé blogy mají i půl roku a pořád mají tak 20 lidí za den. Já mám tenhle blog něco přes týden a mám i víc než 20, tak co kdo řeší? :) Achjo, závist je složitá věc.

Teď už teda mizím a vy se mějte fajn. Ať vám ten týden utíká rychle. :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: