My writing 07

20. listopadu 2010 v 13:07 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Dobré odpoledne. x)
Právě jsem donastavila objednaný design pro mysteriousthings.blog.cz a dalo mi to docela práce. Teď ani nevím jestli budu dělat ten slubovanž dess z ankety. Navíc v anketě je víc motivů, které mají stejný počet hlasů. Ale tak snad něco vyberu a třeba se do toho ještě pustím. Nevím.

Taky mi někdo psal ať nafotím a dám sem moje "Avril věci". Jsem ráda, když mi napíšete co byste sem na blog chtěli. :) I když už to tu o Avril moc není, udělat bych to mohla. Třeba i dneska. Zítra toho totiž na blogu asi moc nebude, možná jen večer nějaký psací článek, takže bych toho mohla dát víc dneska.

Jestli máte ještě nějaký dotaz nebo vás napadá věc kterou byste tu chtěli mít, ať už sjou to nějaké mé fotky, články na nějaké téma, designy, grafické věci nebo něco jiného, stačí napsat mi vzkaz na FORMSPRING. Kontroluju ho pravidelně, takže moje odpověď snad bude rychlá. :)

Ještě vám sem do článku hodím odkaz na stránku facebooku. Pokdu se přidáte, můžete snadno pozorovat novinky blogu na facebooku. Všechno tam dávám v odkazech nebo jinak. :) Přidat se můžete TADY. Budu moc ráda, když moji stránku ukážete i svým přátelům. :)

Tak se zatím mějte hezky. Pokusím se sem ještě dnes dát ty fotky a jestli se mi bude chtít, udělat ten dess. ;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: