My writing 01

14. listopadu 2010 v 9:32 | Daysy |  Píšu Vám
Nenechám si vzít články My writing. I na předchozím blogu jsem takhle občas psala a lidi to bavilo. Dokonce mi na formspring přicházely otázky typu "Kdy zase napíšeš My writing článek?". Takže budu psát dál i tu. :)

Dneska jsem vstala (na mě) docela brzo. Už nějak okolo 8 jsem byla vzhůru. Normálně bych vstávala nějak teď nebo ještě později. Ale co. Vždyť to nevadí, vyspala jsem se docela dost. Na to, že mám se spaním trochu problémy, to dneska šlo.

Teď jsem napsala nějaký článek o návštěvnosti a přidala článek s možností výměny ikonek. Ještě pořád nemám co dělat. Dneska asi ani nic dělat nebudu. Možná, že se jen na chvíli pujdu projít ven, aby mi nehráblo z celodenního sezení u blogu (konečně neprší), ale jinak budu spíš užívat volna doma. Proto bych mohla konečně přidat nějaké designy.

První sem popřidávám asi staré dessy, které jsem dělala na starém blogu. Myslím, že se pořád najde někdo, komu se budou líbit i ty. :) Sice mám trochu problém s tím, že nevím, které jsou volné a které ne. Vím jen o některých. Proto se omlouvám, pokud někdo dess má a já ho dám někomu znovu. Uvidím jak to bude.

Po nějakém čase (dneska asi ne) začnu dělat i nové dessy. Docela už umím i pár věcí v Photoshopu (dříve jsem dělala jen v PhotoFiltre Studio), a tak doufám, že to bude jen lepší a lepší.

Teď trošku jiné téma. Zítra jdu ke kadeřnici. Stři, střih. :)) Docela se těším, protože chci zase nějakou změnu. Nevím co z toho bude, snad se povede to, co chci. Pak bych sem mohla MOŽNÁ dát moji fotku do té rubriky, kterou tu na to mám. Ráda bych, aby to tu na blogu bylo trošku osobnější. No..ale nic neslibuju. :P

Trošku jsem se rozepsala, proto už radši pomalu končím a pujdu přidávat ty dessy. Zatím se mějte fajn. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: