Listopad 2010

"Blend" - Mike Dirnt and daughter

30. listopadu 2010 v 21:13 | Daysy |  Blendy
Něco pro Rafililie nadšenou z nově narozené holčičky Mika. ;)) Jen tak z nudy a protože jsem tu chtěla něco dát, jenže se mi nechtělo dělat nic jiného. Není to nic moc hezkého, ale co.

grafika-daysy.blog.cz


Evanescence

30. listopadu 2010 v 19:12 | Daysy |  Jmenovky
Tak Niky jsem nezatihla, proto jsem udělala aspoň jinou jmenovku. :) Je to jmenovka Evanescence, ale dala jsem tam jen Amy. Je přece z celé kapely nejvíc. :) A její oči se do toho písma vážně hodí. Jinak už umím jmenovky sama, bez návodu, takže jásám, že jsem se něco naučila. :) Taky jsem konečně přišla na to, jak tam správně dát pozadí. Tak snad se líbí! Pokud chcete jmenovku podle Vás, můžete si ji objednat tady.

grafika-daysy.blog.cz

IM 04

30. listopadu 2010 v 16:00 | Daysy |  Quick messages
grafika-daysy.blog.cz
Tak co dneska na blog? Mohla bych zkusit udělat tu jmenovku pro Niky, akorát by to chtělo jinou fotku. Když chcete na jmenovku určitou fotku, prosím, aby byla velká! Jak jinak má být ta fotka vidět v písmu na jmenovce? :) Pokud budu mít čas a náladu, třeba se v PhotoShopu pohraju i s něčím jiným, když už mám ty nové fonty. Možná. ;)
Jinak..ptáte se mě tu v komentech kde co stahuju, odkud mám programy a podobně. Tady v komentech je docela na nic odpovídat (připadám si divně, psát komenty na vlastní blog a na víc je to trochu nepřeledné a občas mimo článek), takže prosím tyhle a i jiné otázky na formspring. Tam odpovídám pořád, tak se nemusíte bát, že budete dlouho čekat. ;) Děkuju.

IM 03

29. listopadu 2010 v 19:55 | Daysy |  Quick messages
grafika-daysy.blog.cz
Stáhla jsem si balíček nových fontů (styly písma nejen do PhotoShopu), takže designy a další věci budou ještě zajímavější. Mám plno různých motivů. :) Taky jmenovka celebrity, kterou si můžete objednat, může dostat lepší tvar! :)

Purple, purple, purple!

29. listopadu 2010 v 19:06 | Daysy
Miluju fialovou. Jo. Černou, červenou, modrou, ale taky fialovou! :) Takže jsem dneska neodolala novým fialovým podkolenkám. Nějak se mi to rozrůstá, začínám je mít ráda čím dál víc. Akorát nevím, jak moc se to bude dát nosit teď v zimě. x) No..s tím už si nějak poradím. ;) Fotka sice není taková ta správná "podkolenková", ale je zajímacíí. :)
grafika-daysy.blog.cz

My writing 14

29. listopadu 2010 v 16:37 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Zdravím Vás. :)
Před chvílí jsem přišla domů a už se stmívá. No jo. Do školy za tmy, ze školy za tmy. Už si začínám zvykat. Dneska navíc ještě s kopou sněhu. Sněžilo tu už tak od pátku, ale dneska se to teprve pořádně projevilo. Vlaky samozřejmě zpoždění, ale ne ráno. Naopak, když jsem jela ze školy. Ten můj měl naštěstí jen 5 minut, tak to šlo. Moc mě netěší to, když chci jet domů, ale skrz to zpoždění musím ještě čekat.

No, jinak dnešek celkem fájn. Ve škole docela v pohodě hodiny. Ve středu nám jedna odpadá, takže mám jen 6 a ve čtvrtek nám dali volno kvůli jedné akcičce ve škole. Už se na to docela těším. Je dobré, si jeden den v týdnu kromě víkendu odpočinout od školy. A třeba budu mít čas i na nový, zimní design sem na blog. :)

Když jsem šla ze školy, měla jsem nějakou chvíli a holky, se kterýma jezdím nejely, takže jsem se prošla po obchodech s děsícími blikajícími žárovkami. Koupila jsem si nějaké ty rukavičky, protože stát ráno na nádru v té kose je fakt hrůza a taky podkolenky. Fialovo-černé, pruhované! Jasně, já vím. Je zima. x)) Jenže já mám strašně ráda různé návleky na ruce, nohy, proužky a podkolenky! No co. :)

Nevím, jak to dnes bude s blogem. Možná něco udělám, možná ne. Samozřejmě budu online na formspringu, takže se můžete ptát nebo mi posílat vzkazy tam. :)

No a ještě chci říct, že tenhle týden se budu snažit chodit spát dřív! Jo! Poslední dobou s tím mám problém. x)) chodím tak v 10, někdy se to protáhne i do 11 a vstávat musím o půl 6 ráno. Ale tento týden se vážně pokusím chodit spát dřív. Takže už tu nebudu bývat tak dlouho. Držte mi palce, ať mi to usínání dřív jde. Se spaním mám totiž fakt problémy. x))

Teď už mizím. Pujdu...nevím co pujdu dělat. Já přece nikdy nijak moc neplánuju. Někdy ani 5 minut dopředu. :) Zatím Vám přeju hezké sněživé odpoledne. ;)

IM 02

29. listopadu 2010 v 6:09 | Daysy |  Quick messages
grafika-daysy.blog.cz
Dneska mi blog hlásí včerejší návštěvnost 65 lidí. To je moc fajn. No jo, o víkendu se to vždycky tak trochu zvedne. :) Uvidíme co dneska. Ani nevím co budu přidávat, ale něco snad jo, protože budu mít nějaký ten čas..snad. ;)

Střih a motýlci

28. listopadu 2010 v 18:13 | Daysy |  Fotky a zážitky
Tak tu konečně dávám nějaké ty fotky. Psali jste mi na formspring, že chcete vidět i můj pokoj. Nevím no, nějak se mi nechce ukazovat cizím lidem svůj pokoj. Takže zatím jen takové detaily z pokoje. Moji vlastnoručně vyrobení snílkovští motýlci c anglickými citáty pro zlepšení nálady a kousek okna, kde jsou viděm mé pověšenéé růžičky. *-* Mám to protože se mi líbí neobvyklé snílkovské věci, ne protože bych byla nějaká holčička která musí mít kytičky a motýlky. Mám prostě ráda sny a fantazii. :)

A moje fotky? Ta je první divná, neřešte to, koukat nemusíte. (Mám tam nějaký moc kulatý ksicht, ale snažila sem se fotit líp, jenže to moc nešlo.) Druhá je taky zvláštní..no co. :) Jo a nekritizujte mi černobílost. Já miluju černobílé fotky a navíc na nich vše vypadá líp, takže barevných u mě uvidítě málo. ;)

Asi už radši fotky slibovat nebudu a budu je sem dávat nečekaně. :) Protože fakt nemám ráda když se fotím "nuceně" jen proto, že to někdo chce a já to sice udělat taky chci, ale nemám na to tu správnou náladu.

Fotky pod celým článkem. (radši) ;)
grafika-daysy.blog.cz

My writing 13

28. listopadu 2010 v 13:54 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Baf, baf!
Jak užíváte neděli? Já ráno dělala ten fantasy dess a pak jsem ještě doladila ty okraje s Pee. x) TeĎ jsem právě vylezla z vany a pujdu asi koukat na nějaký film. Pozděj odpoledne se možná pujdu projít do města. Rozsvucujou stromeček *blik blik*. Nemusím moc takové ty vánoční věci a děti, které křičí jéé při spatření zářících žároviček na stromku, ale pujdu tam. :) Obejdu si naše mini-náměstíčko, mrknu na ty přehnané ozdůbky a zas pujdu. Fajn procházka ve tmě.

Tak mě napadá, že všichni už blázní s Vánocema, ale já? KDe mám tu vánoční náladu? Ještě nějak nedorazila. Sníh je, ale na mě ještě málo. (Sice ho moc nemám ráda, ale k vánocům patří.) Já nevím, možná, že bych i ráda chytla tu vánoční snílkovskou (ne tamtu "rychle, nic nestíhám") náladu. Ještě to ale nějak nejde, tak nevím. :)

Z toho vyplývá to, že sice chci na blog nějaký vánočnější dess, ale musíte si na to počkat. Počkat na moji vánoční náladu. x)) Takže doufejme, že dorazí brzo. Až přijde, dám vědět novým dessem!

Zatím. ;)

grafika-daysy.blog.cz
Zaktualizováno: 17:58

Tak jsem se vrátila od stromečku. :) Bylo to jako každý rok. Nějaký ten svařáček (ňam *-*), děti, lampionky, svítící rohy (chci je taky!), čerti, kteří Vám jsou tak po pas a myslí si, jak strašně jsou děsiví, žárovičky a žvatlající děti. Ale aspoň jsem neseděla jen tak celý den  doma. Ráda se procházím venku po tmě. x)

Fantasy 01

28. listopadu 2010 v 11:40 | Daysy |  Ostatní (designy)
Podle ankety, kde má teď fantasy motiv nejvíce hlasů jsem teda udělala fantasy design. :) Nevím proč, v poslední době se mi strašně líbí kombinace modré a černé. Navíc je zima, takže by se to hodilo na zimní dess. Ale pokud by se místo vloček napravo dalo něco jiného, nemusel by to být dess jen pro zimu. :)

Tento design je VOLNÝ.
Přečti si PRAVIDLA a můžeš si o dess napsat. (Kontakt)

Náhled (ZVĚTŠIT)

grafika-daysy.blog.cz
Nejen vyměněné ikonky: